کاشی سه بعدی متحرک که به قیمت میلیون دلاری فروخته شد

همانطور که می دانید کاشی سه بعدی متحرک، بادوام و بادوام با متراکم کردن سیلیس، خاک رس و کوارتز با مواد افزودنی ایجاد می شوند. 

این کاشی‌های سه‌بعدی برای آشپزخانه در سبک‌ها، شکل‌ها، مواد و رنگ‌های مختلفی وجود دارد. 

وقتی صحبت از آشپزخانه به میان می‌آید، کاشی‌های شیشه‌ای یک انتخاب عالی هستند زیرا به راحتی با یک محلول آب و صابون تمیز می‌شوند. 

آنها برای مدت طولانی بدون اینکه خسته کننده شوند عالی به نظر می رسند.

کاشی های سه بعدی شیشه ای برای آشپزخانه جایگزینی مجلل برای کاشی های معمولی هستند که در طیف گسترده ای از رنگ های پر جنب و جوش و قدرتمند ارائه می شوند.

که ممکن است به روش های بی نهایت با هم ترکیب شوند و ظاهر و احساس جدیدی به خانه شما ببخشند.

این کاشی‌ها را می‌توان به‌عنوان قطعات مجزا خریداری کرد یا در یک پایه بزرگ‌تر برای نصب ساده‌تر روی دیوار مونتاژ کرد. 

کاشی

درست کردن آن‌ها آسان است و کمی ناراحتی ایجاد می‌کنند، اما اندازه کوچک کاشی‌ها به معنی تعداد زیادی درز است و ماده تزریق ممکن است کثیفی را جذب کند.

ترازوها که گاهی اوقات به آنها فقط “موزاییک” می گویند، مواد کامپوزیتی هستند که با تعبیه تکه های ریز مرمر، کوارتزیت، شیشه ها یا آینه ها در یک بلوک بتنی یا بستر اپوکسی ساخته می شوند. 

استفاده مجدد از قطعات مواد دور ریخته شده مقرون به صرفه و از نظر مالی معقول است. 

برای ظاهر و احساس یکپارچه، می‌توانید از همان کاشی‌های سه‌بعدی برای مواد آشپزخانه هم برای پشت و هم برای طاقچه استفاده کنید، زیرا محکم، نفوذناپذیر و بسیار کم تعمیر است.

آشپزخانه یک مکان معمولی برای پیدا کردن کاشی و دلیل خوبی است. کاشی ها به دلیل میزان جذب آب پایین، نیازهای حداقل تعمیر و نگهداری و سهولت در تمیز کردن، انتخابی عالی برای هر منطقه پرترافیک و پر رطوبت هستند.

افزودن یک دیوار برجسته کاشی سه بعدی یا استفاده از آنها به عنوان پشتی، راهی عالی برای دادن جذابیت منحصر به فرد و مدرن به خانه شما است.

ممکن است با استفاده از یک کاشی قابل مقایسه برای چیزی مانند تاقچه و پشتی، زیبایی یکنواخت و منسجمی به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.