مصرف بیش از اندازه سرکه سالاد باعث فشار خون بالا می شود

می تواند پوست شما را بهبود بخشد
سایر انواع سرکه، مانند سرکه سیب، ممکن است بیشتر به عنوان درمان موضعی آکنه جذاب باشند، زیرا بوی سرکه بالزامیک بسیار تند است. رنگ تیره و مستعد لک سرکه بالزامیک ممکن است شما را از استفاده مستقیم آن روی صورت خود منصرف کند. اما سرکه بالزامیک هم حاوی اسید استیک و ترکیبات ضد میکروبی و هم آنتی اکسیدان است. مصرف سرکه سالاد به عنوان بخشی از رژیم غذایی معمولی شما ممکن است پوست شما را شفاف تر و چهره شما را روشن تر کند.

لعاب بالزامیک
لعاب بالزامیک یک راه آسان برای شروع گنجاندن سرکه بالزامیک در رژیم غذایی شما است. تنها چیزی که نیاز دارید شکر، نمک و یک بطری سرکه بالزامیک با کیفیت بالا است.

16 اونس (اونس) سرکه بالزامیک را در یک قابلمه با 1/2 فنجان شکر و 1 قاشق چایخوری نمک دریایی آسیاب شده مخلوط کنید. قابلمه را روی حرارت متوسط قرار دهید و بگذارید بجوشد. مخلوط باید تا حدود 8 اونس پخته شود. همانطور که گاهی آن را هم می زنید. لعاب به دست آمده غلیظ و شربتی خواهد بود. بگذارید خنک شود و در ظرف در بسته نگهداری کنید.

سالاد کاپریس
برای دریافت دوز آنتی اکسیدان، ویتامین C و ویتامین K، این دستور العمل کلاسیک آنتی پاستو را امتحان کنید. شما نیاز خواهید داشت:

2-3 گوجه فرنگی بیفتیک ارثی
8 اونس پنیر موزارلا
2-3 قاشق غذاخوری سرکه بازامیک
2-3 قاشق غذاخوری روغن زیتون
برگ ریحان تازه
نمک دریا
گوجه‌فرنگی‌های بیفتیک را به طول برش دهید. در بین برش های گوجه فرنگی، پنیر موزارلای تازه برش خورده را اضافه کنید. ریحان را روی گوجه فرنگی و موزارلا قرار دهید. برای طعم دادن با روغن زیتون، نمک دریا و سرکه بالزامیک بریزید.

سرکه بالزامیک یک افزودنی غذایی بی خطر است که فاقد چربی و قند طبیعی بسیار کمی است. ثابت شده است که برای کاهش کلسترول و تثبیت فشار خون موثر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.