محصولات آرایشی فارماسی برند محبوب صدف بیوتی است

همانطور که می دانید محصولات آرایشی فارماسی یکی از محبوب ترین برند های آرایشی می باشد.

تقریباً در دهه 1920 بود که لوازم آرایشی بسیار قابل مشاهده، مانند رژ لب قرمز و خط چشم تیره، دوباره وارد جریان اصلی شدند  همه به سخنان ملکه ویکتوریا گوش نکرده بودند و از آرایش خودداری کرده بودند.

از آنجایی که صنعت زیبایی جایگاه مالی خود را به دست آورد، اغلب به شکل فروش تک تک زنان به زنان دیگر، مخالفان دریافتند که دیگر نمی توانند رقابت کنند.

لوازم آرایشی که اکنون تولید شده و تبلیغ می‌شوند، دوباره به نشانه‌ی ثروت و موقعیت تبدیل شده‌اند و تأکید بر ویژگی‌های فیزیکی، حتی برای جذابیت جنسی، دیگر آنقدر خودخواهانه یا شرور تلقی نمی‌شود.

در نهایت، تبلیغ کنندگان زنان را متقاعد کردند که دیدگاهی مخالف داشته باشند: لوازم آرایشی یک ضرورت بود.

آیا می دانستید لوازم آرایشی بیش از 12000 سال است که وجود داشته است؟

آرایشی

از برنامه‌های صبحگاهی تا مراسم قبل از خواب، محصولات آرایشی و مراقبت شخصی مورد علاقه ما به ما کمک می‌کنند تا بهترین ظاهر را داشته باشیم و بهترین احساس را داشته باشیم.

با این حال، لوازم آرایشی برای بیش از 12000 سال و شاید حتی بیشتر با ما بوده اند، و شرکت ها تلاش می کنند تا با تغییر عادات و نیازهای ما، نوآوری های جدیدی را به مردم ارائه دهند.

در واقع، محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت شخصی نقش اساسی در حمایت از سلامت، عزت نفس و رفاه افراد دارند.

10000 سال قبل از میلاد  مردم مصر باستان به شدت از محصولات آرایشی استفاده می کردند، از جمله روغن های معطر و کرم ها برای همه چیز، از مراقبت از پوست گرفته تا مراسم مذهبی.

3000 سال قبل از میلاد اولین آثار ما از لاک ناخن مربوط به این زمان است که توسط چینی ها ساخته شده و از صمغ عربی، موم زنبور عسل، سفیده تخم مرغ و پودر رنگی ساخته شده است.

2000 قبل از میلاد  اولین شواهد ثبت شده استفاده از رژ لب به شهر سومری اور برمی گردد.

1500 سال قبل از میلاد در چین و ژاپن افراد بلندپایه (چه مرد و چه زن) از رنگ پودر برنج برای سفید کردن صورت خود استفاده می کردند، ابروها را می گرفتند و دندان ها را سیاه یا طلایی می کردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.