شلنگ توالت کهن که با توجه به فصل سال خود درجه آب را تغییر می دهد

شیلنگ انعطاف پذیر فلزی و فولادی ضد زنگ
شیلنگ های فولادی ضد زنگ خط کاملی از شیلنگ های فلزی بافته شده از جنس استنلس استیل و سایر آلیاژها را در تمام قطرها ارائه می دهد.

قطرها از 1/4 اینچ تا قطر داخلی 16 اینچ متغیر است. ACORSA S.A.C دارای تجهیزات لازم برای ساخت و طراحی شلنگ فلزی بافته شده انعطاف پذیر است.

طراحی شیلنگ فلزی به آن اجازه می دهد تا تحت ارتعاش کار کند، در حالی که انعطاف پذیری عالی را ارائه می دهد.

آستین بافته شده از کشیده شدن شیلنگ در زمانی که شلنگ تحت فشار است و در عین حال از لوله شلنگ محافظت می کند، جلوگیری می کند.

شیلنگ بافته شده از جنس استنلس استیل به لطف سیستم راه راه لوله که به آن اجازه می دهد مانند فنر عمل کند، انعطاف پذیری عالی را فراهم می کند.

هنگامی که فشار وارد شده بر روی آن برداشته شود، شلنگ توالت کهن شکل اولیه خود را بازیابی می کند.

اگر شیلنگ بیش از شعاع توصیه شده خم شود، شیلنگ دیگر شکل اولیه خود را باز نمی‌یابد و شکلی را به خود می‌گیرد که به آن ارسال شده است.

برای حل مشکلات در اتصالات پمپ که در آن لرزش، تغییرات دما، ناهماهنگی، خطوط لوله که در آن انبساط و انقباض و سیستم های متحرک وجود دارد، شیلنگ فلزی آکورد به طور خاص برای اصلاح این مشکلات طراحی شده است.

این نوع شلنگ در اندازه های 1/4 (6 میلی متر) تا 12 (300 میلی متر) ارائه می شود.

بدنه حلقوی راه راه شلنگ انعطاف پذیری و فشار گیره مرکزی مجموعه را فراهم می کند.

شیلنگ های راه راه غیر بافته بافته شده وقتی تحت فشار بالاتر از حد معینی قرار می گیرند، کشیده می شوند.

برای جلوگیری از این اتفاق، آنها را با یک لایه بیرونی از سیم فولادی ضد زنگ بافته می پوشانند. بافندگی از انبساط طولی شیلنگ موجدار جلوگیری می کند.

در نتیجه نیروی فشار داخلی بسیاری از چین های شلنگ را افزایش می دهد.

قیطان بسیار انعطاف پذیر است و دقیقاً حرکات شلنگ را دنبال می کند. برای افزایش بیشتر درجه بندی فشار، دو یا حتی سه لایه قیطان ارائه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.