رنگ روغنی سحر به جای رنگ مو استفاده می شود

در اوایل قرن سیزدهم، بسیاری از هنرمندان از رنگ های تمپر استفاده می کردند زیرا می توانستند به سرعت خشک شوند.

تا قرن هفدهم بود که رنگ روغنی سحر به رسانه هنری رایج تبدیل شد. پس چرا رنگ روغن بسیار محبوب شد و مزیت اصلی استفاده از رنگ روغن چیست؟

مزیت اصلی رنگ روغن عمق رنگ و انعطاف پذیری آن است. یعنی به راحتی می توانید آن را با رنگ های دیگر مانند اکریلیک و آبرنگ مخلوط کنید.

به عنوان یک هنرمند، می توانید به راحتی تن و غنای رنگی را که می خواهید استفاده کنید، با اضافه کردن مقادیر کمی از رنگ های دیگر تغییر دهید.

رنگ روغن را بر خلاف رنگ های دیگر می توان برای کاربردها و سطوح مختلف نیز اعمال کرد.

رنگ روغن را به راحتی می توانید روی سطوحی مانند کاغذ، بوم، چوب، مقوا و همچنین روی فلزاتی مانند آلومینیوم و مس اجرا کنید.

رنگ

این بدان معنی است که شما طیف گسترده ای از پرداخت ها را خواهید داشت.

یکی دیگر از مزایای رنگ روغن زمان خشک شدن آن است. خشک شدن رنگ روغن بیشتر طول می کشد، به این معنی که شما زمان زیادی برای ایجاد تغییرات و کار روی خلاقیت خود به عنوان یک هنرمند خواهید داشت.

رنگ روغن با اکسیژن موجود در هوا واکنش شیمیایی می دهد که به این معنی است که نقاشی شما به تدریج خشک می شود و به کمال می رسد.

رنگ های روغنی در ترکیب با رنگ های دیگر عالی هستند. این به هنرمند زمان می‌دهد تا سکانس‌های خلاقانه‌اش را با محیط اطراف ترکیب کند.

وقتی از رنگ‌های دیگر استفاده می‌کنید، نمی‌توانید آثار هنری خود را با رنگ‌های دیگر ترکیب کنید و کار کردن با رنگ‌های روغنی را ساده می‌کند.

خوبی رنگ های روغنی این است که با خشک شدن بافت و رنگ آنها تغییر نمی کند.

یک هنرمند به راحتی می تواند نتیجه نقاشی خود را حتی قبل از اتمام آن پیش بینی کند. رنگ روغن می تواند ساعت های زیادی در معرض هوا باشد و قوام نقاشی شما را تغییر نمی دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.