خوراک مرغ هانی که باعث مرگ جوانی شد

حفظ وزن یکسان بدن همه مرغ ها در یک گله دشوار است، و به همین دلیل است که آنها پیشنهاد می کنند روزهایی را در برنامه تغذیه معرفی کنند که به جای علوفه مخلوط، فقط دانه های غلات استفاده شود.

مستقیماً به ملافه داده می شود و در روزهای دیگر مقدار مخلوط کامل را دو برابر کنید. به این ترتیب، رشد فعال ترین خروس ها محدود می شود و از تأثیر منفی گرسنگی آنها جلوگیری می شود.

برای برآوردن نیازهای پرندگان، مخلوط خوراک باید به خوبی متعادل باشد، در 10 هفته اول پرورش، به دلیل کیفیت پوشش پر، نیاز جوجه ها به متیونین و سیستئین باید پوشش داده شود.

با مصرف کافی اسیدهای آمینه مورد نظر، میزان ویتامین ها و مواد معدنی موجود در خوراک کافی است.

در طول دوره پرورش، جوجه ها را می توان با سطح انرژی پایین تر، اما با مجموعه ای از مواد مغذی متعادل تغذیه کرد، به طوری که پرندگان بیشتر و طولانی تر غذا می خورند.
زمان تغذیه را می توان با خوراک مرغ هانی تغذیه مرغ ها با مخلوط شل به جای غذای خرد شده یا دانه بندی شده افزایش داد که ممکن است بهترین راه حل برای استفاده از

دانخوری های مارپیچ نباشد.

از 16 تا 20 هفتگی جوجه ها شروع به رشد فرآیند هورمونی بلوغ جنسی می کنند و سپس جوجه ها سرعت رشد خود را تسریع می کنند و شروع به رسوب چربی می کنند.

پس از 16 هفته، منحنی افزایش وزن پولت ها باید دوباره ارزیابی شود، که در سن 20 هفتگی حداقل 34 درصد افزایش می یابد.

راه دیگر برای افزایش چربی بدن، تغذیه کودکان در دوره اولیه با مخلوط پیش استارتر، با سطح انرژی بالاتر نسبت به تغذیه پس از 16 هفتگی است.

بالاترین و شدیدترین افزایش وزن بدن مرغ‌هایی که 25 درصد (اوج) گله را پوشش می‌دهند و حداکثر – کمترین – 25 درصد، با منحنی‌های تولید مقایسه شد.

پولت های سبک در طول پرورش تا سن 16 هفتگی سنگین تر بودند. وزن بدن سنگین ترین توله ها به مدت 10 هفته کمتر از حد طبیعی بود و سپس به تدریج

افزایش یافت تا اینکه به مقدار استاندارد رسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.