بشکه فلزی در عروسی دردسر ایجاد کرد

بخش صنعت روغن و روان کننده بیشترین سهم بازار را در طول دوره پیش بینی به خود اختصاص داده است.

گسترش ظرفیت های پالایشگاه ها و افزایش تقاضا برای موتورهای با کارایی بالا، رشد بازار را تقویت می کند.

علاوه بر این، هنجارهای سوخت و اقتصاد و کاهش قیمت نفت خام باعث افزایش تقاضا برای بشکه فلزی در سراسر صنایع نفت و گاز شده است.

بر اساس گزارش بنیاد ارزش ویژه برند هند (IBEF)، در هند، صنعت نفت و گاز انتظار می رود تا سال ۲۰۲۲ سرمایه گذاری به ارزش ۲۵ میلیارد دلار را جذب کند.

در سطح جهانی تا ۱ می ۲۰۲۰، ظرفیت پالایش نفت هند به ۲۴۹٫۹ میلیون تن (MMT) رسید که این کشور را به دومین پالایشگاه بزرگ آسیا تبدیل کرد.

همچنین مصرف فرآورده‌های نفتی کشور با رشد ۴٫۵ درصدی در سال ۲۰۲۰ به ۲۱۳٫۶۹ میلیون تن از ۲۱۳٫۲۲ میلیون تن در سال ۲۰۱۹ رسیده است.

بشکه فلزی

انتظار می‌رود که مواد شیمیایی و حلال‌ها دومین بخش بزرگی باشند که بیشترین سهم را در این بازار به دلیل استفاده گسترده از بشکه‌های فلزی برای ذخیره‌سازی مواد شیمیایی یا مایعات در اختیار دارند.

افزایش تقاضا برای این بشکه ها برای انتقال مواد شیمیایی مختلف از مکانی به مکان دیگر، رشد بازار را تقویت می کند.

رشد روزافزون صنایع شیمیایی و افزایش ظرفیت تولید، رشد بازار را تسریع می کند.

بر اساس گزارش به اشتراک گذاشته شده توسط موسسه بین المللی توسعه پایدار (IISD)، ظرفیت تولید صنایع شیمیایی بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۷ دو برابر شده است.

فروش جهانی در سال ۲۰۱۷ به ۵٫۶۸ تریلیون رسیده است، در صورتی که داروها در آن گنجانده شوند، که باعث می شود این صنعت دومین صنعت بزرگ تولیدی جهان است.

این گزارش همچنین بیان می‌کند که پیش‌بینی می‌شود این رشد در آسیا با چین به بالاترین حد خود برسد و حدود ۵۰ درصد از کل فروش جهانی تا سال ۲۰۳۰ را به خود اختصاص دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.