با زئولیت خام سفری راحت به فضا داشته باشید

زئولیت برای چه موارد دیگری استفاده می شود؟

بدون شک اگر به باغ خود اهمیت می دهید، نمی توانید استفاده از زئولیت را فراموش کنید.

به حفظ رشد مناسب گیاهان کمک می کند، زیرا مواد مغذی را ذخیره می کند و دائماً آنها را به خاک می رساند.

بر اسیدیته زمین و هوادهی آن تأثیر می گذارد. علاوه بر این، زئولیت مواد مضر را جذب کرده و آنها را از بین می برد و از فضای سبز محافظت می کند.

چگونه از زئولیت استفاده کنیم؟

اگر قصد دارید از زئولیت خام برای چمن خود استفاده کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوع شنی را انتخاب کنید و آن را روی کل سطح بپاشید.

به نوبه خود برای گل ها به صورت زهکشی استفاده می شود.

به صورت لایه ای به ضخامت 2-3 سانتی متر گذاشته می شود. در مورد بذر و قلمه، استفاده از زئولیت به اندازه کافی برای پوشش کامل سطح خاک ارزش دارد.

زئولیت توصیه شده از مجموعه مابه دلیل طبیعی بودن زئولیت و خواص ارزشمند آن، نمی توان از مجموعه ما غافل بود.

به همین دلیل است که ما زئولیت را در بخش های مختلف ارائه می دهیم. Chloris ZeoSand بسیار محبوب است، که برای افرادی که از محصولات ارگانیک مراقبت می کنند ایده آل است.

ماهیت و وجود مراکز اسیدی در زئولیت ها تأثیر مستقیمی بر آنها دارد،فعالیت کاتالیزوری در تعدادی از واکنش ها مانند کراکینگ، هیدروکراکینگ، آلکیلاسیون یا

ایزومریزاسیون کاربرد گسترده زئولیت ها در کاتالیز به دلیل منحصر به فرد بودن آنهاست.

خواص، یعنی وجود مراکز اسید قوی، یک سیستم منافذ کاملاً تعریف شده و پایداری حرارتی بالا با این حال، با وجود مزایای بسیار، زئولیت ها به عنوان موادریز متخلخل محدودیت های انتشار را برای مولکول های شاخه دار و حمل و نقل نشان می دهد.

معرف هایی با اندازه های نزدیک به قطر ریز منافذ به شدت مانع می شود. همه آنهاباعث می شود که تنها قسمت بیرونی زئولیت یک دانه در واکنش کاتالیزوری شرکت کند.

فضای داخلی به طور کاتالیزوری غیر فعال می ماند. غلبه بر این دشواری ها بر این اساس است به دست آوردن زئولیت هایی با چنین خواصی که انتقال واکنش دهنده ها را تسهیل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.