اثر بی حسی قیسی صنعتی طی آزمایشاتی در چین ثابت شد

در مورد میوه خشک هم همینطور است. زردآلو خشک چند کالری دارد؟ در 100 گرم حدود 300 کیلو کالری وجود دارد.

بنابراین، در هنگام افزایش تلاش، یک میان وعده ایده آل است. همچنین میزان بتاکاروتن و ویتامین C در زردآلو خشک در مقایسه با میوه تازه، پنج برابر بیشتر است.

همچنین افزایش در سطح وجود دارد کلسیم، پتاسیم، فسفر، منیزیم و فیبر غذایی. در نتیجه زردآلو خشک اثر تقویتی روی استخوان ها دارد، از سیستم

ایمنی بدن حمایت می کند، به مبارزه با آکنه و کم خونی کمک می کند و وضعیت پوست را بهبود می بخشد.

با این حال، باید مراقب مصرف بیش از حد میوه‌های خشک در رژیم غذایی باشید، زیرا محتوای کالری آن‌ها بالاست و بر دستگاه گوارش فشار وارد می‌کنند.

آیا قیسی صنعتی سالم است؟ پاسخ به این سوال واضح به نظر می رسد. مطمئنی؟ خواص سلامتی نه تنها به خود میوه نسبت داده می شود.

هسته زردآلو حاوی مقدار زیادی ویتامین اسرارآمیز B17 (آمیگدالین) است. طرفداران طب طبیعی ادعا می کنند که خواص ضد سرطانی دارد و می تواند از

بیماری های تمدنی جلوگیری کند.

این، به نوبه خود، قرار است طول عمر را تضمین کند. گواه این امر مشاهدات اعضای قبیله هونزا هیمالیا بود که 145 سال عمر می کنند. با این حال، هیچ

مطالعه بالینی این خواص “جادویی” را تایید نکرده است.

البته وجود سیانید در هسته زردآلو تایید شده است. بنابراین نباید بیش از 2-3 در روز غذا بخورید. مقدار بیشتری مسمومیت و سپس آسیب به کبد و سیستم عصبی و نارسایی کلیه را تهدید می کند.

استفاده از آنها در لوازم آرایشی ایمن تر و قابل اطمینان تر است. هسته زردآلو سرشار از اسید گاما لینولئیک است که به مرطوب کردن پوست کمک می کند.

آنها همچنین دارای اثرات ضد التهابی و آنتی اکسیدانی هستند. روغن تولید شده از دانه ها به بیماری های تنفسی نیز کمک می کند.

علاوه بر این در زخم معده و اثنی عشر از شیره جاری شده از تنه درختان زردآلو استفاده می شود. این ماده شامل مواد معدنی، پروتئین ها و گالاکتوز.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.