آنژیوکت پیرسینگ بینی که در آرایشگاهی برای چند مشتری استفاده می شد

همانطور که می دانید آنژیوکت پیرسینگ بینی یکی از ابزار سوراخ کردن بدن می باشد.

در غرب، ما تمایل داریم که پیرسینگ را فقط یک وسیله جانبی دیگر ببینیم که موفقیت آن با آمدن و رفتن روندها کاهش می‌یابد.

پیرسینگ در حال حاضر در حال بازگشت است. خانم های شیک پوش روی فرش قرمز حلقه های بینی و تیغه بینی (بین سوراخ های بینی) اسپورت کرده اند.

چند هفته پیش، مدل Gigi Hadid اولین پیرسینگ سپتوم تقلبی را در جوایز CFDA انجام داد. در ماه مارس گذشته، کیتی هلمز با حلقه بینی دیده شد. فلورانس پوگ بازیگر تقریبا همیشه لباس خودش را می پوشد.

از دیدگاه غربی، سوراخ کردن ممکن است به عنوان یک عمل نسبتا جدید در نظر گرفته شود که دهه ها پیش توسط گروه های مختلف شهری رایج شد. 

اما در برخی جاها در واقع یک عمل فرهنگی چند صد ساله است. در مصر باستان، به عنوان یک نماد وضعیت عمل می کرد. 

آنژیوکت

در میان اسکیموها در مناطق قطب شمال آمریکای شمالی، پیرسینگ برای چندین هزار سال به عنوان آیینی برای ورود به بزرگسالی عمل کرده است. 

در آفریقا، سوراخ کردن قسمت های مختلف بدن یک عمل سنتی و رایج در بین مردان و زنان است. می تواند نماد مرحله جدیدی از زندگی باشد یا به سادگی یک اکسسوری زیبا باشد. همانطور که در آن رایج است

کشورهای غربی برای سوراخ کردن لاله گوش نوزادان دختر در هنگام تولد، سوراخ کردن بینی نوزادان دختر در برخی مناطق هند مرسوم است. 

شلوار عروس هندی همچنین شامل یک حلقه بینی است که با یک زنجیر به عنوان یک اکسسوری تزئینی به موها متصل می شود.

به عنوان مثال، بازیگر هندی پریانکا چوپرا در عروسی خود در سال 2018 زمانی که با نیک جوناس ازدواج کرد یکی از آن ها را به تن کرد.

در غرب، پیرسینگ در ابتدا با بی احترامی و شورش همراه بود: این استان هیپی ها در دهه 1960، جنبش پانک در دهه 1970 و فرهنگ راور در پایان هزاره بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.